Anket analizi yaptırma

Kategori: Genel | 0

Anket analizi yaptırma isteyen öğrencilere ücretli destek vermekteyiz. Anket analizleri; çalışmanın hipotezlerine yönelik değişkenlerin değerleriyle oluşturulur. Anketin sahada oluşturulmasından sonra anket analizi yapılır. Anket verilerinin bir bilgisayar programına girilmesi anket analizinin ilk evresidir. Anket analizinin bütün evreleri araştırmacı tarafından gözlenmesi gereken bir süreçtir.

Anket analizi yaptırma

Analizin en önemli kısmı verilerinin bilgisayara aktarılması kısmıdır. Anket analizi yapılmadan evvel anket formları numaralandırılır. Sonrasında SPSS programı tipi bir istatistiksel analiz programıyla analize başlanır. Öncelikle değişkenlerin betimsel istatistikleri hesaplanır. Ardından grup farkları, değişken analitik istatistiksel analiz ve ilişki analizleri yapılır.

İstatistik analiz yapan firmalar profesyonel kadroyla desteğe gereksinim duyduğunuz her konuda danışmanlık hizmeti verir. SPSS analiz fiyatları, konu belirleme, literatür tarama, ücretli SPSS  analizi, sahada veri toplama, redaksiyon, anket analizi yaptırma, SPSS veri giriş ücreti, modelleme, tartışma, sonuç yazımı, yazım kılavuzuna göre formata uydurma, tercüme gibi pek çok konuda hizmet veriyoruz. Bizler; ölçek ve anket çalışmalarınızdan elde ettiğiniz verileri, hipoteziniz ve araştırma planınıza göre analiz ediyoruz. 

Anket analizi yaptırma sayesinde analiz sonuçlarını bilimsel dergilerde, tezinizde, ödevinizde kullanılabilir biçimde şemalar ve grafiklere çeviriyoruz. Anket analizi fiyatları dahilinde istatistik analiz neticelerini de yorumluyoruz. Anket analizi yaptırma doğrultusunda analiz raporunu size gönderiyoruz. SPSS analizi yapan yerler olarak; faktör analizi, anket analizi ve tasarımı, örnek genişliği ve madde (item) analizi hizmeti vermekteyiz.

 

Eğer siz de anket analizi yaptırma istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Anket analizinde her çalışma hedefine ve kapsamına göre değişkenlik göstermektedir. İdeal analiz metodunun seçilmesi, uygulanması, tablolaştırılması ve yorumlanması profesyonellik gerektirmektedir. Tam olarak bu yüzden profesyonel yardım almanız sizler için en doğrusu olacaktır. Tez danışmanlık merkezi olarak bugüne dek birçok lisans, doktora, yüksek lisans tezi, makale ve proje süreçlerinde öğrencilere anket desteği vermiştir.

Bunların yanında SPSS analizi yaptırmak istiyorum diyen öğrencilere de hizmet vermekteyiz. Danışman hocaların ve  öğrencilerin sıkıştığı veya eksik kaldığı kısımlarda, ihtiyaç duydukları her türlü rehberlik hizmetini vererek öğrencileri akademik başarıya ulaştırıyoruz.
Anket analizi yaptırma veya detaylı bilgi almak için lütfen iletişim kısmından bizlerle bağlantı kurunuz.

Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
Takip Et admin:

Son yazıları