Ekonometrik analiz yaptırma

Kategori: Genel | 0

Ekonometrik analiz yaptırma desteği isteyen lisans, yüksek lisans, master öğrencilerine ücretli ödev yaptırma desteği vermekteyiz. Ekonometrik model ve teorilerinden oluşturulmaktadır. Böylece değişkenler arasındaki korelasyon veya bağ ve varyanslar meydana gelmektedir. Ekonometrik analiz yaptırma konularında öncelikle kullanılan ekonometrik modeller: Makroekonomik, Regresyon, çoklu regresyon, girdi/çıktı, CGE, Overlapping Generations, mikro simulasyon, optimizasyon ve bölgesel modellerdir. Günümüzde Eviews ve Matlab programları uygulamalarda çokça kullanılmaktadır. Bilhassa makroekonomi sahasında uygulanan pek çok tezde ekonometrik metotlar kullanılmıştır. Genelde ilk olarak birim kök testinin ardından nedensellik testi uygulanır. Makroekonomik parametrelere regresyon analizi uygulanır.

Ekonometrik analiz yaptırma

Araştıran birey analiz metodları için veri toplarken ilk olarak belirli kaynaklardan yararlanmalıdır. Öncelikle o hususta veya benzeri hususlarda yapılmış araştırma raporları, makale, belge, kitap gazete ve broşürler önemli kaynaklardır. Bu kaynaklar istatistiksel analiz nedir konularında diğer akademisyenler ve bilim insanları tarafınca hazırlanmış bilimsel çalışmalardır. Bunların yanında Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı, Türkiye İstatistik Kurumu, Uluslararası Rapor yayınlayan kuruluşlar da istatistiki data yaratmaktadırlar.

Ekonometrik analiz yaptırma ücretleri

Destek almak isteyen üniversite öğrencileri ödev, proje yaptırma fiyatlarını merak etmektedir. Deneyimli ekibimiz; data seti ve araştırma sorusuna yönelik (panel data, yatay kesit, zaman serisi) uygun ekonometrik analizlerin saptanması çalışmaları yapmaktadır. Bunların yanında, çalışmada kullanılacak dinamiklerin saptanarak öngörülecek modelin hazırlanması, model tahmini ve varsayımların test edilerek analizi hizmeti de sunmaktadır. Tam olarak fiyatlandırma yapabilmemiz için detayları bize mail ortamından iletmeniz gerekir.

İstatistik ödev, proje, tez çalışmalarınız için bizi arayın. Hemen destek verelim. Serkan Hoca 05325266588

 

Ekonometrik analizler pek çok sistemin kullandığı paket setlerinin tersine, bu setler için hazırlanan yazılımlar yazılarak yapılmaktadır.  İstatistik analiz şirketleri genelde iktisadi dinamiklerin arasındaki ilişkilerin yorumlanması özel istatistiksel metodlardan ve kapsamlı data setleriyle analiz yapmaktadırlar. Ekonometrik analiz yaptırma, SPSS analiz fiyatları, istatistik analiz ücretleri konusunda detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız istatistik analiz yapan firmamıza gelin. Ekonometrik analizlerinde her analiz kendi amacına ve içeriğine yönelik olduğu için kendine has olmalıdır. Bu yüzden analizler deneyim ve tecrübe gerektirmektedir. Bu sebepten dolayı daha önce bu işi yapmış, bu alanda uzman bir kurumdan profesyonel destek almanız sizler için en iyisi olacaktır.

Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
Takip Et admin:

Son yazıları