SPSS de anket değerlendirme

Kategori: Genel | 0

SPSS de anket değerlendirme çalışmalarını lisans, yüksek lisans öğrencilerine yapmaktayız. SPSS “Sosyal Bilimler” alanında istatistiksel analiz için geniş anlamda kullanılmaktadır. Sağlık ve pazar araştırmacıları, anket ve kamu şirketleri, eğitim araştırmacıları, pazarlama firmaları, “data madencileri” vb. tarafınca da pratik biçimde kullanılan bir istatistik programıdır.


Sağlıklı bir data analizi yapmanın ilk adımı, doğru etiketlerle işlenmiş, değişken türlerini kullanarak bir data seti hazırlamaktır. Data setini oluştururken bazı ayrıntılara dikkat etmek gerekmektedir. SPSS analizi ve sonuçların yorumlanmasında bir data seti hazırlarken bazı kriterlere dikkat etmek gerekmektedir.

SPSS de anket değerlendirme

SPSS de anket değerlendirme merkezi olarak uzun senelerden beri bu sektör içerisinde yer almaktayız. SPSS veri örnekleri ve SPSS veri girişi ppt konularında oldukça deneyimliyiz. Bu bilinç sayesinde anketlerinizi kurallara uygun şekilde hatasız biçimde yapılır. Bunun yanında anketlerinizi değerlendiren kadromuz profesyoneldir. Bu da bizlere başvuran kişilere anket analiz programında profesyonel hizmet sunmamızı sağlamaktadır. SPSS anket örneği konusunda müşterilerimizin almış oldukları hizmetten %100 memnun kalmalarını istiyoruz. Eğer siz de SPSS hesaplama yaptırmayı düşünüyorsanız ve bunun için de en iyi SPSS de anket değerlendirme firmalarıyla çalışacaksanız bizlere ulaşabilirsiniz.

Her biri istatistikçilerden meydana gelen kadromuz; SPSS anket örneği, SPSS ortalama karşılaştırma, veri girişi, anket uygulama, SPSS analiz, biyoistatistik analiz çalışmalarında bireysel ve kurumsal olarak hizmet vermekteyiz.

Amacımız; çalışmalarınızı güven ve kalite çerçevesinde SPSS de anket değerlendirme hizmeti sağlamaktır. Profesyonel iş bilincimizle veri analizinde araştırmalarınızda destek veriyoruz. Tıp, yüksek lisans, doktora çalışmalarında istatistik analiz hakkında baştan sona dek danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Deneyimli ekibimiz, çalışmanızın ve sizin isteklerinizi yerine getirirken en iyisini hedeflemektedir.
SPSS de anket değerlendirme, istatistik, kurumsal ölçekte anket tasarımı ve ugulaması, SPSS veri analizi, sunum ve değerlendirme destekleri sunmaktayız.

Çalışmalarınız dalında uzman istatistikçiler tarafından hazırlanıyor, alanında yetkin olmayan bireylere teslim edilmiyor. Dilediğiniz zaman e-mail ve telefon iletişime geçip çalışmanızla alakalı bilgi alabiliyorsunuz. Yapmanız gereken SPSS de anket değerlendirme merkezimize ulaşarak bizlerle iletişime geçmek. Konu ile alakalı uzman ekibimiz sizlere en kısa zamanda çözüm sunacaktır.

Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
Takip Et admin:

Son yazıları