Stata ödevi yapılır

Stata ödev yaptırma istiyorum diyen birçok öğrenci bizi arayıp destek istemektedir. İstatistik analiz programlarından biri olan stata, spss kadar fazla tercih edilmektedir. Bazı üniversitelerde öğretildiği için her öğrenci bilmeyebilir.

Öğrenciler bizi arayarak stata ödevini yaptırmak istediğini ifade eder. Farklı gerekçeler ile öğrenciler ödev yaptırma yolunu seçer. Ekibimiz konusunda uzman, sorumluluk sahibi kısa sürede çalışmanızı teslim edecek profesyonel ekipten oluşmaktadır.

Stata ödev yaptırma

Öğrenciler bizi aradıktan sonra, ödevin detaylarını mail üzerinden talep etmekteyiz. Detaylar tarafımıza ulaştıktan sonra belirtilen sürede yetişip yetişmeyeceğini kontrol ederiz. Yetişmesi halinde fiyatlandırma yaparız ve hemen öğrenciye iletiriz. Tüm bu süreç maksimum 1 saat sürer. Verilen fiyatı öğrenci kabul etmesi halinde ödemenin bir kısmını banka havalesi yoluyla alırız. Bu şekilde ödeve başlarız

Stata ödev yaptırma ücretleri

En çok merak edilen konuların başında ücretlerdir. Kaç liraya olur, ödev ne kadar olur diye soran öğrencilerden birkaç bilgi talep etmekteyiz. Bunlar ödevin ne olduğu. Bazı ödevler bir kaç sayfa olurken bazıları gerçekten uzun sürebilir. Bunun yanında bizim için teslim süresi önem taşır. Tüm bu değişkenleri belirledikten sonra ödev fiyatlarını vermekteyiz.

Bu makaleyi okuyun  istatistik ödevleri

Stata ödevi yapan yerler

Öğrenciler bize referans yöntemi ve internet sayesinde ulaşır. En iyi çalışan site olduğumuz öğrenciler bizi tercih eder. Siz de ödev yaptırmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Stata ödev yaptırma için arayın.

 

 

Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
Takip Et admin:

Son yazıları