Tez için istatistik yaptırma

Kategori: Genel | 0

Tez için istatistik yaptırma talep eden lisans, yüksek lisans, master öğrencilerine destek vernekteyiz. Olasılık, istatistik dersi hem mühendislik hem de sosyal bilimlerde okutulan ana derslerden olduğu için en çok öğrenciye sahip bölümlerden biridir. İstatistik tezleri bölüm ve fakülteye göre değişiklik göstermekle beraber haftalık, dönemlik ve yıllık ödevler, projeler olarak verilir.

İstatistik desteği verilir

Uzun senelerden beri tecrübeli ekonometrici ve istatistikçi akademisyen ekibiyle ön lisans, tez istatistik, istatistik ödev örnekleri, SPSS analizi, veri yorumlama, yüksek lisans tezi, doktora tezi gibi konularda danışmanlık hizmetli vermekteyiz. Bunların yanında akademik çalışmalarda veri toplama, anket analizi, anket değerlendirme, istatistiksel analiz, tez analizi konularında danışmanlık yapmaktadır.

Tez için istatistik yaptırma merkezimiz günümüze dek birçok öğrenciye  doktora tezi, proje, yüksek lisans tezi ve makale süreçlerinde danışman hocaların ve öğrencilerin eksik kaldıkları veya yetişemedikleri noktalarda talep ettikleri desteği vererek öğrencilerden olumlu not almıştır. Hizmet süreçlerimizin tamamında almış olduğunuz hizmete ve taleplerinize dair bilgilendirilirsiniz.

Tez için istatistik yaptırma

İstatistik analiz merkezi olarak istatistik ödev projelerini uygun istatistik ücretleriyle yapıyoruz. Yüksek lisans ve lisans eğitimi alan üniversite öğrencilerine A’dan Z’ye istatistik konusunda danışmanlık veriyoruz. Tez için istatistik yaptırma talebi olan öğrenciler bilhassa üniversitelerin ekonomi, işletme, uluslar arası ilişkiler, istatistik, mühendislik ekonometri ve bölümlerinde eğitim alan öğrencilerdir.

Tezin istatistiksel analizi yapılmadan evvel, veri yapısının sürekli veya kategorik olup olmadığına bakılır. Sürekli datalarda parametrik testlerden yardım alınırken, kategorik datalarda parametrik olmayan istatistik testleri yardımıyla analiz yapılır.

Bundan dolayı ideal analiz tipini seçebilmek için ilk olarak dataların niteliklerinin belirlenmesi gerekmektedir. Tez için analiz yaptırma çalışmaları sizleri korkutmasın tez yazım merkezi olarak sizlere akademik hayatınızda başarı sağlamak için hizmet vermekteyiz.

İstatistik analiz şirketleri olarak hedefimiz tecrübeli uzman ekibimizle istatistik analiz ücretleri, istatistik analiz yöntemleri ön lisans, tez için istatistik yaptırma tezleriniz için kaynak, literatür taraması yapılır. İstatistik yapan firmalar talepleriniz doğrultusunda SPSS istatistik yorumlaması ve çalışması da yapmaktadır. Sitemizde bulunan iletişim kısmından bize ulaşarak talep formunu doldurabilir ya da telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

  • istatistik analiz ücretleri
  • istatistik analiz yapan firmalar,
  • istatistik analiz şirketleri,
  • istatistik analiz merkezi,
  • tez istatistik,
  • ücretli spss analizi,
  • spss analiz fiyatları,
  • istatistik danışmanlık,
Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share
Takip Et admin:

Son yazıları