İstatistik tez merkezi olan sitemiz tez yazdırmak isteyen öğrencilere istatistik tezi yazılır. İstatistik tez yazım aşamalarında tez yazdırmak istiyorum diyen lisans, yüksek lisans, master öğrencilerine akademik danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Sadece istatistik, ekonometri tez yazımı değil aynı zamanda tezinde istatistiki analiz, yorumlama, ölçüm gereken durumlarda da yardımcı olmaktayız.

Tez merkezine tez hazırlama ile ilgili genelde spss yorumlama talabi gelmektedir. Anket çalışmasını kendi yapmış, spss programına girmiş bizden de sadece spss yorumlama yaptırmak isteyenlerin yanında tüm çalışmaları bizden isteyen öğrenciler de mevcuttur. Genelde bu öğrenciler bizi tezi yazdım ancak spss i kaldı, spss kısmında bana yardımcı olabilir misiniz diye bize ulaşır, bunun yanında spss ödevim var , anket yapıyor musunuz, anket soruları, anket girişi, anket uygulaması yaptırmak istiyorum , yardımcı olabilir misiniz diyerek bize ulaşan birçok öğrenci vardır. Tez merkezi, istatistik analiz, istatistik yorum konularında tüm üniversite öğrencilerine yardımcı olmaktadır.

  • İstatistik tez örnekleri, proje örnekleri incelemek için tıklayın

  • Örnek tez inceleyin

  • Tez örneği tıklayın

  • Örnek çalışma indirin

    Not: Dosyalar internetten açık kaynaklardan alınmıştır.

Hangi çalışmaları yapıyoruz

İstatistik tez yazımı başta olmak üzere, istatistiki yorumlama, istatistiki analiz, istatiksel makale, spss, spss yorumlama, spss analiz, anket , anket dizaynıi anket yorumlaması, anketin programa girişi konularında bitirme projesi , bitirme tezi, mezuniyet tezi yazdırmak isteyen öğrencilere akademik destek vermekteyiz.

Hangi illerde faaliyet gösteriyoruz

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya gibi büyük şehirlerde öğrenim gören öğrencilerden talep geldiği gibi , tüm Türkiye’den istatistik tez çalışması isteği gelmektedir. Bunun yanında Kıbrıs’ta üniversite okuyan öğrencilere de akademik destek verilir.Bunun yanında yurt dışından Amerikadan Almanyadan ingiltereden spss yorumlama ödevi için bizi arayan öğrenciler bulunmaktadır.

Ne kadar sürede teslim ediyoruz

Akademik çalışmanın kapsamına göre süre değişmektedir. Ancak geniş bir istatistikçi ekibimiz olduğu için kısa sürede tez, tez yazımı , tez düzenlemesi çalışmalarını yapıp teslim ediyoruz.

Tüm akademik çalışmalar hem Türkçe hem de ingilizce olarak yapılır.

Bu yazıyı lütfen paylaşabilir misiniz?
Share